Atraskite #ManoOptikaYraSaugi

Dalis optikos salonų Lietuvoje suvienijo savo jėgas ir prisijungė prie projekto #MANOOPTIKAYRASAUGI. Kad Jūsų apsilankymas būtų maksimaliai saugus, prieš vizitą regos patikrai optikos specialistai individualiai paskirs apsilankymo laiką, pasirūpins, kad prieš kiekvieną apsilankymą būtų išvėdintos ir dezinfekuotos regos patikros patalpos bei laikomasi visų Visuomenės sveikatos centro nurodytų rekomendacijų saugiam paslaugos suteikimui. Projekte dalyvauja tik tie optikos salonai, kurie gali užtikrinti griežtų dezinfekavimo taisyklių laikymąsi ir gali organizuoti saugų apsilankymą pagal nustatytas procedūras.

 

KOKIOS YRA ŠIOS PROCEDŪROS?

  

  1. Klientų priėmimas regos patikrai optikoje galimas tik pagal išankstinį susitarimą telefonu. Apsilankymas pagal galimybes vyksta be trečiųjų asmenų. Klientų srautas optikoje yra ribojamas priklausomai nuo patalpos ploto, t.y. galimas asmenų skaičius vienu metu apskaičiuojamas 10m² ir daugiau vienam asmeniui.
  2. Optikos darbuotojai prieš užeinant į regos patikros kabinetą, gali atlikti papildomą pokalbį su klientu apie jo sveikatos būklę, t.y. priimami neturintys jokių ligos simptomų, neturėję kontakto su sergančiais ir neturintys būti izoliacijoje asmenys.
  3. Optikos darbuotojai ir klientai privalo naudoti dezinfekavimo skystį rankoms prieš apsilankymą, jo metu ir po jo.
  4. Optikos darbuotojai privalo užtikrinti, kad vizito optikoje metu klientas dėvėtų apsaugos priemones (kaukes ir/ar pirštines), suteikti rankų dezinfekavimo skysčius.
  5. Optikos darbuotojai reguliariai dezinfekuoja salone esančius paviršius, ypač po kiekvieno paciento apsilankymo optometrijos kabinete.
  6. Optikos darbuotojai pagal Visuomenės sveikatos rekomendacijas privalo reguliariai vėdinti patalpas.
  7. Optikos darbuotojai privalo laikytis didžiausio įmanomo atstumo su klientais ir kitais darbuotojais (1,5 – 2m).
  8. Optikos darbuotojai privalo rekomenduoti klientams atsiskaitymą bankine kortele ir tik išimtinais atvejais mokėti grynaisiais pinigais.
  9. Optikos darbuotojai yra įpareigoti matuoti temperatūrą prieš pradedant darbą optikoje.
  10. Optikos salono vadovas privalo organizuoti mokymus savo darbuotojams internetu, pasitelkiant „Essilor Group“ mokymų temomis: saugus vizitas ir saugi aptarnavimo procedūra.

Spustelėkite čia, norėdami rasti projekte dalyvaujančius optikos salonus!